Sizden Gelen Yorumlar

Merhaba, Cansu hanım hem profesyonel anlamda hem de kişilik olarak bizim ailemizin yapı taşı oldu adeta...bundan 2 ay öncesine kadar eşimle boşanmanın eşiğindeydik, evde herkes kontrolünü kaybetmişti...Eşim, Cansu hanımla terapiye başladığından birkaç seans sonra benimde gelmemi istedi.Açıkçası şuana kadar hiç psikologa gitmemiştim ve pekte inanmıyordum diyebilirim,tabi değişimi görene kadar.Cansu hanım gibi bir uzmanla yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız.Eşimle çok mutluyum: Hayatımıza dokunuşları için minnettarız.Şuan eşimin terapi süreci bitmiş olsa da biz Cansu hanımı takipteyiz: NOT: Eşimi de beni de en çok etkileyen ve bizce sizi diğer meslektaşlarınızdan ayıran özelliğiniz alçakgönüllü oluşunuz bunun içinde ayrıca teşekkürler...Güler yüzünüz hiç solmasın.

L.Ü9.03.2015 - Danışan Yakını


Daha lise zamanlarımızdan belliydi Cansunun böyle bir meslek seçeceği çünkü insanlara yardımcı olduğunda aldığı haz gözlerinden okunuyordu : Mesleğinde sahip olması gereken en önemli özelliklerden olan empati gücüne ve kişilerin haklarına saygı duyma özelliklerine de fazlasıyla sahiptir o. Öyle ki, mesleğini edindikten sonra bir araya geldiğimizde ve söz haliyle meslek hikayelerimizeanılarımıza geldiğinde, mesleğine dört elle sarılmış bir insan olarak en çok Cansu konuştu :, ve bunu hiçbir danışanının herhangi bir özelliğine değinmeden oldukça profesyonel bir şekilde yaptı. Diyeceğim o ki, canım arkadaşımın bu meslekte en iyilerden olacağına eminim ve onun gibi birini tanıyor olduğum için çok şanslıyım. : Cansunun da dediği gibi daha iyi hissetmek mümkündür ve bence Cansu ile yüz yüze iken daha iyi hissetmemek namümkün :

Erman Aksüt22.02.2015 - Arkadaş-Tanıdık


Daha görür görmez tamam ben her şeyimi anlatabilirim dedim ve öyle de oldu. Tamamiyle güven veren içten ve güzel insan.Cansu Hanıma çok şey borçluyum.İyiki var.

Ö21.02.2015 - Danışan


Merhabalar özverili,güvenilir,cana yakın ışıl ışıl bir Psikolog.İlk seansımızın 20.dakikasında,yaşadığım travmayı kendisine anlatırken buldum kendimi. Cansu hanımdan önce birkaç psikolog daha denemiştim.Hep daha kötüye gittim sanki ama Cansu hanım sayesindehayata bakışım,adeta duruşum değişiyor gün geçtikçe.Bunu hem ben hem de yakın çevrem hissediyor. Senaslara devam ediyoruz...Ayrıca kullandığı tekniklerde de sizle işbirliğine çok önem veriyor emin olun,kendinizi değerli hissediyorsunuz. Tedavi sürecim böyle bir uzman eşliğinde olduğu için çok şanslıyım.Kesinlikle tavsiye ediyorum:

Y.K20.02.2015 - Danışan


cansu hanım, size çok teşekkür borçluyum.kendimi çok çaresiz, güçsüz, kötü hissettiğim bir anda sizinle yolum kesişti.ilk seansımızdaki içtenliğiniz,pozitif yaklaşımınız kendimi çok iyi hissetmeme ve birşeylerin değişebileceğine inanmama neden oldu,ve diğer seansı bekler oldum. sayenizde şuan kendimi çok iyi hissediyorum.ihtiyacı olan yakınlarıma sizden bahsediyorum. profesyonelliğiniz,yarattığınız güven, güler yüzünüz ve bana hissettirdiğiniz özveriniz sayesindehayatım yoluna girdi. ben artık güçlü bir kadınım diyebiliyorum. başarılarınızın devamını dilerim.yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

aysel g.20.02.2015 - Danışan
Yorum Gönder

Lütfen Doğrulama Kodunu Giriniz
Change the CAPTCHA code