Sizden Gelen Yorumlar

Sevgili Cansu hanımın beni en çok etkileyen özelliği duyarlılığı...Öyle ki özverisi ve kurduğu diyalog daha baştan değerli hissettiriyor. Kendime hızlıca güvenmeye başlamıştım...İlk özgüvenim ve değerlilik hissim orada başlamıştı sanki...Özel bir psikolog...

S.P17.10.2020 - Danışan


Kendimle ve etrafımdakilerle ilgili birçok şeyin farkına varmamda yardımcı oldu ve bunun beraberinde gelen sorunları çözmemde yardımcı olacak teknikleri gösterme konusunda çok başarılı.Mod artışı ve samimiyetinden memnun kaldım.Seanslardan memnun kaldım.Görüşme sonrasında sorunlarıma çözüm bulmaya başladım.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum .Seanslarım devam etmekte.

D..4.11.2019 - Danışan


Cansu Hanım'la bundan yaklaşık dört sene önce, yaşadığım çok yoğun bir endişe atağından sonra, verdiğim ani bir değisim kararı sonucu ile tanıştım. Seneler boyunca yaşadığım endişe ve panik hali artık dayanılmaz hale gelmişti, desteğe ihtiyacim vardı,o anda internette, çalıştığı kurum üzerinden kendisini tesadüfen bulup sabah randevumu aldım. Görüşmelerimizin sonucunda attığımız olumlu adımlar ne kadar doğru bir karar verdiğimin en büyük kanıtı oldu. Güleryüzü, anlayışı, ve karşılıklı çalışmalarımız ile şu an vardığım noktadan çok memnun ve gururluyum. Tanımadığınız bir kişi ile başta bağ kurmak zor gelebilir fakat Cansu Hanım'ın profesyonelliği, rahatlatıcılığı ve iyi bir dinleyici oluşu bu meşakkatli yolda en büyük güç kaynağım oldu. Kendisi ile uzun süredir devam eden işbirligim sayesinde yepyeni bir insan olma yolundayım.Tanışmamız hayatımın en büyük dönüm noktasıdır. İyi ki var...

F..2.11.2019 - Danışan


Birkaç ay sonra işbirliğimizin 2.yılını dolduracağız. Bu zamana kadarki deneyimlerimden kendimi asla yalnız hissetmedim. Kullandığı teknikler, bu teknikleri sadece uygulamayıp açıklamalarını da detaylı bir şekilde yapışı ve buna ek olarak (samimiyete çok değer veren biri olarak) bana ilk günden beri uzak davranan bir uzman değil abla samimiyetini hissettirmesi de cabası. Birçok arkadaşım da kendisiyle işbirliğine başladı. Bendeki değişimin dışarıdan da fark edildiğinin daha güzel bir kanıtı olamazdı sanırım. Bu yorum aracılığıyla ona bir kez daha destekleri için teşekkür ediyorum.

Ş..25.10.2019 - Danışan


Ben Cansu Hanım'a bir referans vasıtasıyla ulaşmıştım.Kendisinden çok memnunum.Uzun süredir birlikteyiz. 3 sene olmuştur.Kendisi çok sevecen, sıcakkanlı, iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı.İyi ki de tanımışım kendisini. Yeri geliyor hem arkadaş gibi yaklaşıyor, hem de mesleki kimliğini konuşturuyor.Ben kaygı bozukluğu ile ilgili geldim.Çok kötü bir durumda gitmiştim.Tedavi sırasında yöntemleri, çalışmaları çok işe yaradı.Çok zaman geçmeden, kısa sürede toparlandım.Sürecimiz bitti gibi.Her anlamda çok memnun kaldım ve etrafımda herhangi bir şey olduğunda da tanıdıklarıma kesinlikle önerdiğim ve önereceğim birisidir.

H..2.10.2019 - Danışan


Kendisine bir doktor tavsiyesi ile ulaşmıştım.Ben Cansu Hanım'dan çok memnunum.Süper bir psikolog.Hayatımın yönlerini değiştirebilen yegane insan.Ona teşekkür ediyorum. Her başım sıkıştığında beni motive ederek, normal yaşama döndüren kişi kendisi.Görüşmelerimizden sonra hayata daha farklı bakmaya başladım.Kendimi kontrol altına almayı,o anda kalmayı öğrendim. Çok keyifliydi.Güleryüzlü, anlayışlı dinlemesi güzeldi.Her şeyiyle çok memnun kaldım.Danışmak isteyen herkese söylüyorum kendisini.

E..27.09.2019 - Danışan


Cansu Hanım'a bir doktor tavsiyesi ile gelmiştim.Genç olmasıyla ilgili kaygılarım vardı ama tanıdıktan sonra yenilikçi bakış açıları, yeni teknikleri, yorumlamaları çok hızlı yol kat etmemde beni baya etkiledi.Kendisi çok anlayışlı biri ve çalıştığımız konu ile alakalı pozitif geri dönüşler alabiliyoruz.Seanstan kötü çıksam bile kendisi anlayıp beni arıyor, nasıl olduğumu soruyor.Danışmak isteyenlere de tavsiye ederim.İleride de tanınan bir danışman olacağını düşünüyorum.

I..24.09.2019 - Danışan


Cansu Hanım mükemmel biri.Kendinizi onun yanından çıkınca dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorsunuz.Ben bir arkadaşımın referansıyla gelmiştim kendisine.Bazı olaylara daha sağlıklı bakmaya başladım.Kendisi çok sıcakkanlı ve siz bir şey söylemeden o aslında ne söylemek istediğinizi anlıyor.Yönlendirmeleri çok iyi.Sadece siz varmışsınız gibi, sadece sizinle ilgileniyormuş gibi hissediyorsunuz.Ben devam ediyorum hala kendisiyle.Kesinlikle tavsiye ederim kendisini.

S23.09.2019 - Danışan


Cansu hanım, adınız gibi Cansınız, size ne kadar teşekkür etsem az. Güven duygusunu size sonuna kadar yaşatan bir psikolog.

P.G21.01.2019 - Danışan


İyi ki size geldim hayatımın en önemli dönüm noktası bu oldu, artık performans sergilerken işkence olmuyor, keyif alıyorum sayeniz de değerli olduğumu anladım yapabileceklerimi yapamayacaklarımı anladım ...Ben hayatta daha anlamlı oldum. İyi ki psikoloğum oldunuz.

K.C3.01.2019 - Danışan
Yorum Gönder

Lütfen Doğrulama Kodunu Giriniz
Change the CAPTCHA code