TERAPİ ODASI (TV PROGRAMI)

TERAPI-ODASI-TV

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu üstlendiği tv programı ''Terapi Odası'' Olay tv ekranlarında her Cumartesi 10.00 da yarım sezon boyunca yayınlanmıştır... Aynı zamanda ''Terapi Odası'' markasının sahibidir.

Yaşamın içinde yer alan, ‘’İNSAN’’ a dair bir çok konu psikolojik bakışla değerlendiriliyor ve psikolojiye dair merak ettiğiniz soruların doğru cevapları bu programda yankılanıyor.

Dünyada ne kadar insan varsa; aynı duyguların farklı zihin ve bedenlerde canlandığı o kadar farklı iz var. Ruh sağlığı ciddi bir meseledir; bu yüzden bireylerde önceliğimiz olan işlevsellik ve yaşam kalitesinin iniş çıkışları bu buluşma noktasında gün ışığına çıkıyor.

Fotoğrafın değil, hikayenizin görüldüğü en özel yer "terapi odası"dır. ; ancak iyi ilişki kurduğunuz bir "psikoterapistle" bu sürecin işbirliğini hissedebilirsiniz…Duyguların tanınmaya, çatışmaların çözülmeye başlanması için ilk yol, doğru bilgiyi duymaktır.

O zaman hadi bugün, şimdi ve burada tekrar başlayalım.
Uzman Psikolog, Psikoterapist Cansu Angın'ın yapım ve sunumuyla ‘Terapi Odası’ her Cumartesi saat 10:00'da OLAY ekranlarında...
YAYIN ZAMANI:
"TERAPİ ODASI"; HER CUMARTESI/SAAT:10.00.
Kaçıranlar ve ya tekrar izlemek isteyenler için ise; PAZAR/SAAT:11.30 , CUMA/SAAT:16.30

 

Yorum Gönder

Lütfen Doğrulama Kodunu Giriniz
Change the CAPTCHA code